Şehirler Arası Taşımacılık

Mersin şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetleri, her türlü ev eşyası ve benzeri yükünüz için garantili, sigortalı ve uygun fiyatlı şehirler arası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Mersin Yıldırım Nakliyat ekibi şehir içi ve şehirler arası tüm işlerinizde 7/24 kesintisiz hizmet verebilecek personel ve araç kapasitesine sahip bir firmadır. Son derece titiz ve özenli hizmetimizle eşyalarınızı garantili ve güvenli olarak taşıdığımızdan emin olabilirsiniz. Özellikle şehirler arası taşıma işleriniz için eşyalarınızın uzun mesafe gideceğini göz ardı etmiyoruz. Daha iyi araçlar, daha deneyimli personel ve ekipmanlarla eşyalarınızı şehirler arası taşımacılık işlerinde kullanmaktayız.

Eşyalar uzun yol gideceği için Yıldırım Nakliyat firması olarak kendi garantimiz haricinde nakliye sigortası yaparak olabilecek kaza ve darbelere karşı eşyalarınızı güvence altına almaktayız. Eşyalarınızın değerine göre yapılan nakliye sigortası sayesinde şehirler arası taşınan yükünüzün başına gelebilecek bir sıkıntı da sigorta şirketimiz tüm masraflarınızı karşılamaktadır. Bunun haricinde taşıma sırasında personelimizden kaynaklı kırılma, ezilme gibi sıkıntılar da firmamızca karşılanmaktadır.

Sizler de Mersin şehirler arası taşımacılık işiniz için nakliye firması arıyorsanız doğru adrestesiniz, tüm şehirler arası evden eve ya da diğer nakliye işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlarınız bizim için değerlidir. (2 Yorum)

Sitemiz ve hizmetlerim hakkında yorumlarınız bizim için değerlidir.